NEVDEN

2018 yılında ticari faaliyetine başlayan Nevden Turizm Ankara Kızılay’da bulunan merkez ofisi ile konuklarını sıra dışı bir hizmet anlayışı ile karşılamaktadır. En önemli ilkesi samimiyet olan acentemizde konuklarının beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun ürünlerin seçimi ve üretimi bu temel ilke üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Acentemiz, kaliteli, güvenli, bilinçli seyahat anlayışını samimi ve bilimsel yaklaşımlar üzerinden konuklarına, deneyimli ve konuksever personeli ile ulaştırmayı hedeflemektedir. Teknolojinin tüm imkanlarını konuklarına daha iyi hizmet vermek için kullanan acentemiz, tüm sunduğu hizmetlerden önce turistik bir enformasyon ofisi olduğunun bilincindedir. Nevden, ticari faaliyetlerinin dışında ülke turizminin gelişmesi, konuklarının turizm konusundaki bilgi ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde dizayn edilmiştir.

Çevre Bilinci ve Sosyal Sorumluluk

Küreselleşen Dünya’da ekolojik dengenin gün ve gün daha çok bozulduğu, doğal güzelliklerin, tarihi eser ve kalıntıların, denizlerin, ormanların ve turizme imkan tanıyan tüm güzelliklerin insanoğlu tarafından bilinçsizce kullanıldığı, tahrip edildiği ve kirletildiği bir ortamda bilinçli tüketici için bilinçli üreticilere ihtiyaç olduğu gerçeğinden hareketle çevreye karşı görevimizin bilincindeyiz. Acentemiz faaliyetlerinde bu bilince uygun şartları hayata geçirmeyi, kullandığımız kağıttan, kullandığımız araçlara kadar tüm ürünlerimizde ekolojik dengeyi gözeten, koruyan bir anlayışı benimsemeyi sorumlu şirket anlayışı çerçevesinde başlıca ilkelerinden biri olarak ortaya koymaktadır. İşletmemiz ticari faaliyetlerinin dışında sürdürülebilir ve yenilenebilir bir çevre için önce yaşadığı şehir sonra yaşadığı ülke ve nihayetinde yaşadığı dünya’daki sorunlara karşı duyarlı, turizm alanındaki ihtiyaç ve problemlere çözüm arayan bir sosyal sorumluluk bilinci ile organize olmaktadır.

Hizmetlerimiz:

Acentemiz tarafından sağlanan hizmetlerimiz:

  • Kongre, seminer, toplantı ve eğitim organizasyonları,

  • Online Kongre, seminer, toplantı ve eğitim organizasyonları,

  • Tüm Dünya’da ve Türkiye’de otel rezervasyonları,

  • Tüm Dünya Havayolu şirketleri uçak bileti ve rezervasyonları,

  • Kişisel Seyahat Hizmetleri

  • Incoming Organizasyonu,

  • Transfer Hizmetleri